پیش فروش آپارتمان در تورنتو

پیش فروش آپارتمان در تورنتو

افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در مسکن دارند ، پیش خرید آپارتمان در تورنتو یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های سرمایه گذاری است . بیشتر افراد تصور می کنند که پیش خرید آپارتمان نوعی ریسک است ،به دلیل اینکه لازم است قبل از تحویل آپارتمان مبلغی پرداخت شود . اما پیش فروش آپارتمان در تورنتو این ریسک را به صفر می رساند ،طبق قوانین استانی در اونتاریو ،مبلغ پرداختی توسط دولت ضمانت می شود و افراد می توانند با خیالی آسوده ،سرمایه گذاری کنند .
سما شیرازی همراه با تیم مجربشان در کانادا ،با تجربه ای که در این زمینه دارند می توانند در این سرمایه گذاری کمک کنند و با پرداخت کمتر از 5- 20 درصد از کل قیمت اپارتمان ، آینده فرزندانتان را تضمین کنید .
لازم به ذکر است که بعد از پرداخت مبلغ پیش پرداخت، تا زمان تحویل آپارتمان نیاز به پراخت مبلغی نمی باشد .

 

پیش فروش مسکن در تورنتو

آیا بعد از تضمین قرار داد و پیش فروش آپارتمان در تورنتو امکان فسخ قرار داد در این حین وجود دارد ؟

بله این امکان وجود دارد . این قانون برای حمایت از خریدار تنظیم شده است ،البته امکان فسخ قرار داد حداکثر تا ده روز پس از عقد قرار داد وجود دارد .
شما می توانید برای فسخ قرار داد خود هم به صورت حضوری هم به صورت غیر حضوری اقدام کنید . انصراف نامه خود را می توانید حضورا تنظیم کنید و یا با استفاده از فاکس قرار داد خود را فسخ کنید . افرادی که فسخ قرار داد غیر حضوری را انجام می دهند باید در با ارائه کامل مشخصات خود و اپارتمان فاکس را ارسال کنند .

نکات قابل توجه برای فسخ قرار داد به صورت غیر حضوری

لازم است تا تمام مشخصات خود و آپارتمان خریداری شده را به صورت کامل به دفتر فروش ارسال کنید .
حتما مطمئن شوید که فاکس شما به دست دفتر فروش ، رسیده باشد .
تاییدیه فاکس را حتما نزد خود نگه دارید .
همانطور که گفته شد فسخ قرار داد حداکثر تا ده روز امکان دارد و به این فرصت 10 روزه به اصلاح گفته می شود cooling-off period

چه نکاتی را باید در زمان پیش فروش آپارتمان در نظر داشت

در زمان پیش خرید نکات بسیاری هستند که نیاز به توجه دارند . بیشتر افراد به منظور سرمایه گذاری برای پیش خرید آپارتمان اقدام می کنند و به طور حتم این انتظار را دارند که بعد از تحویل آپارتمان و فروش آن سود قابل ملاحظه ای از این سرمایه گذاری داشته باشند . در نتیجه نکته مهم و حائز اهمیتی که در زمان پیش فروش آپارتمان لازم است بدان توجه کنید ،این است که آپارتمانی که انتخاب می کنید بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن و با بالاترین سود آن را بفروشید .
موارد بسیاری در فروش آپارتمان های تازه ساخت ، تاثیر می گذارد ،مهترین این عوامل موقعیت مکانی آپارتمان است ،سعی کنید آپارتمانی که برای پیش خرید انتخاب می کنید در نزدیکی خیابان های اصلی مثل خیابان یانگ ، مترو ،دانشگاه و.. باشد . دسترسی آپارتمان یکی از ویژگی هایی است که آن را برتر می کند .
همچنین بیشتر افراد طرفدار آپارتمان هایی هستند که دید برج تورنتو را دارند ،تا جای ممکن طبقات بالا را برای خرید آپارتمان انتخاب کنید تا ازدید کافی و آفتاب گیر خوبی بر خوردار باشد.
به دلیل شرایط آب و هوایی تورنتو ،در فصل زمستان ،داشتن نور گیر در ساختمان ،اهمیت بسیاری دارد .
سوئیت هایی که به سمت شمال هستند ،آفتاب گیر نیستند در نتیجه زمان بیشتری برای فروش نیاز دارند ،درمقابل سوئیت هایی که در سمت غرب و یا شرق هستند به نسبت از نور آفتاب خوبی بر خوردار می باشد و دید بازی دارند ،که سبب می شود ،این سوئیت ها نسبت به سوئیت ها در سمت شمال زودتر فروخته شوند .
ما به شما توصیه می کنیم ،در صورتی که تنها به منظور سرمایه گذاری اقدام به پیش خرید آپارتمان می کنید ،تا جای ممکن از خرید سوئیت های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک خودداری کنید . آپارتمان های 2 خوابه که متراژی در حدود 70-80 متر مربع دارند برای فروش علاقه مندان ببشتری دارند .
در زمان پیش فروش آپارتمان در بیشتر حالات انباری و پارکینگ را جداگانه می فروشند . برای خرید پارکینگ لازم است تا 25000-45000دلار و برای انباری 35000-55000 دلار به صورت جدگانه پرداخت کنید . توصیه می شود تا جای ممکن از خرید آپارتمان بدون انباری و پارکینگ خودداری کنید .

 

ریسک های مثبت در پیش خرید آپارتمان در تورنتو

دریافت واحد نوساز از مزایای مهم در پیش خرید آپارتمان تحویل واحد نوساز است . به طور حتم واحد نوساز به نسبت مشکلات کمتری دارد و نیاز به هزینه های کمتری به نسبت آپارتمان های قدیمی دارد . حتی با وجود مشکل بعد از دو تا سه ماه از تحویل آپارتمان ،هر گونه مشکل توسط سازنده بر طرف می گردد .
خرید آپارتمان به قیمت پایین
افرادی که اقدام به پیش خرید آپارتمان می کنند ،هزینه کمتری را پرداخت می کنند ،همین عامل می تواند دلیلی برای سرمایه گذاری در مسکن برای پیش خرید آپارتمان باشد .
انتخاب مصالح نازک کاری
بیشتر سازند ها در زمان انتخاب مصالح نازک کاری مثل ، کابینت ،سرامیک و… به خریدار حق انتخاب می دهند تا با توجه به سلیقه خود این مصالح را انتخاب کنند .در نتیجه شما می توانید واحدی متناسب با سلیقه خود داشته باشید
امنیت سرمایه اولیه
از آنجا که بیشتر افراد پیش خرید آپارتمان را نوعی ریسک می دانند و از انجام آن امتناع دارند ، طبق توافق قوانین استانی ،هزینه پرداختی توسط دولت تضمین می گردد
امکان فروش و اجاره آپارتمان در مدت زمان کوتاه
به دلیل آنکه ،املاک پیش خرید، نوساز هستند ،به نسبت آپارتمان های قدیمی و کهنه خواهان بیشتری دارند و زودتر به فروش می روند

شما می توانید برای پیش خرید آپارتمان در تورنتو به ما اطمینان کنید.

با تشکر ، گروه مدیریت سایت سما شیرازی

پاسخ

17 + 9 =

Call Now Button