پیش خرید خانه در کانادا

پیش خرید خانه در کانادا

آیا پیش خرید خانه در کانادا به صرفه است

پیش خرید خانه در کانادا معمولا به عنوان پیش خرید کاندو عنوان می شود و نه دقیقا خانه. زیرا پیش خرید خانه برای همه افراد در کانادا و حتی مهاجرین جزو مواردی است که بسیار دشوار است و ممکن است برای فرد هزینه زیادی را ایجاد نماید.  تنها کاری که می توان به راحتی صاحب خانه شد، پیش خرید خانه در کانادا به صرفه است. تمام این موارد برای خانه بوده و برای پیش خرید کاندو نمی باشد.

 خانم سما شیرازی در خصوص پیش خرید خانه در کانادا توضیح می دهند این است که خانه ای در کانادا نیست که بتوان همان لحظه خریداری کرد. یا به طور مثال در اطراف شهر تورنتو زندگی می کنید و هیچ واحدی برای فروش نیست و مجبورید خواهید شد تا چند بلوک دورتر بروید تا خانه ای را برای خرید پیدا کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در این خصوص با خانم سماشیرازی با شماره های  Phone: +1 (905) 695-7888  و Fax: +1 (905) 695-0900 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام  و کانال تلگرام  با  سما شیرازی در ارتباط باشید. 

چرا پیش خرید خانه در کانادا به صرفه است؟

دلیل اولی که خانم سما شیرازی در خصوص پیش خرید خانه در کانادا توضیح می دهند این است که خانه ای در کانادا نیست که بتوان همان لحظه خریداری کرد. یا به طور مثال در اطراف شهر تورنتو زندگی می کنید و هیچ واحدی برای فروش نیست و مجبورید خواهید شد تا چند بلوک دورتر بروید تا خانه ای را برای خرید پیدا کنید. پیش خرید خانه در کانادا خیلی به صرفه می باشد. لابد می پرسید که چرا خانم سما شیرازی چنین توصیه می نماید. می توانید با مطالعه ادامه این مقاله به پاسخ این سوال برسید.

پیش-خرید-خانه-در-کانادا

 

پیش خرید خانه در کانادا باعث می شود تا زمانی که خانه ار تحویل می گیرید، می توانید تمامی تغییرات لازم را که می خواهید در داخل طراحی خانه انجام دهید را بدون پرداخت هزینه اضافی انجام دهید. مثلا به راحتی می توان خانه را پارکت کرد. البته درست خانه را بعد از گذشت یک سال تحویل می گیرید. پیش پرداختی که بابت خرید خانه در کانادا پرداخت می نمایید نیز قیمت 6 ماه قبل از تحویل خانه است که خود بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

پیش خرید کاندو در کانادا

اما تمامی مواردی که گفته شد برای کاندو از این موارد متفاوت است. برای خرید کاندو باید چند شرط را انجام داد. شرط خرید کاندو در کانادا عبارتند از :

  • چه زمانی بخرید؟ این که چه زمانی اقدام به خرید کاندو می نمایید. زیرا زمان خرید کاندو سبب می شود تا در خرید آن سود و یا زیان نمایید.
  • خرید کاندو ها از افراد خاص و 3 الی 4 سال زودتر از زمان تحویل سبب می شود تا چیزی حدود 20 درصد از هزینه ها کاسته شود. اما این نکته را باید گفت که تمامی هزینه پیش خرید را باید به طور یک جا و در همان روز پرداخت کنید. اما این نحوه خرید کاندو سبب می شود تا بین 5 تا 30 درصد کمتر هزینه شود.
  • خرید کردن کاندو ها توسط ایجنت های خاص که بعد از یک هفته از انتخاب کاندو ها و ملاقات با افراد خاص و مرتبط در این خصوص انجام می شود. فرد برای خرید کاندو ها بین 5 تا 20 درصد را باید به عنوان پیش پرداخت، بدهد. این پیش پرداخت معمولاً در چهار قسط پرداخته می شود. این واحد های کاندو بعد از گذشت 3 الی 4 سال تحویل داده می شود. قیمت این کاندو ها براساس لیست قیمت های کاندو ها تعیین می شود. هر چه دیر تر این کاندو ها خریداری شود، نیز واحد های بهتر زود تر فروخته می شود.

ما ایجنت خاص در همه ی پروژه های تورنتو هستیم .

  • خرید اساینمت و یا واگذاری در مرحله چهارم قرار دارد. در این شرایط می توانید قبل از ساخته شدن کاندو ها و یا ساخت کامل آن ها، کاندو ها را واگذار نمود.

بهترین زمان برای خرید کاندو ها، چیزی حدود 2 سال بعد از تحویل کاندو هاست.

شرط دیگر خرید خانه محله و پروژه ای است که قرار است کاندو ها ساخته شود. در محله هایی که نو ساز است و با کمک شهرداری و سرمایه گذار های بزرگ انجام می شود را می توان خریداری نمود و بعد از 4 سال می توان با فروش این کاندوها بسیار سود کرد.

خانم سما شیرازی به عنوان بهترین ایجنت در تورنتو و کانادا می تواند تمامی افرادی را که در تورنتو خواستار پیش خرید خانه و یا کاندو هستند را نیز راهنمایی نموده و کمک های شایانی را در اختیار افراد بگذارد.

از مهمترنی نکاتی را که می توان بیان نمود این است که بعد از پیش خرید کاندو ها و پرداخت پیش پرداخت آن، مورگج وارد عمل شده و می تواند در مابقی مراحل خرید و پیش خرید خانه کمک نماید.

مقالات مرتبط 

خرید ملک در کانادا

خرید آپارتمان در تورنتو

خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی

اجاره مسکن در کانادا

خرید اولین خانه در کانادا

هزینه خرید خانه در کانادا

راه های ارتباطی

+1(647)884-7262  

Phone: +1 (905) 695-7888

Fax: +1 (905) 695-0900

Email: info@samashirazi.com

پاسخ

هشت − سه =

Call Now Button