پیش خرید خانه در تورنتو

پیش خرید خانه در تورنتو

آیا می خواهید بدانید که چگونه می توان با پرداخت پیش پرداخت در تورنتو و کانادا چگونه صاحب خانه شد؟

در این مقاله خانم سما شیرازی در خصوص پیش خرید خانه در تورنتو و شرایط پیش پرداخت خرید خانه صحبت خواهد نمود.

هنگامی که مي خواهيد یک خانه بخريد، اکثر کانادایی ها تمام هزینه يك خانه را یک بار پرداخت نمی کنند. به طور کلی، پول برای تامین مالی خرید یک خانه جدید از دو منبع به دست می آید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در این خصوص با خانم سماشیرازی با شماره های  Phone: +1 (905) 695-7888  و Fax: +1 (905) 695-0900 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام  و کانال تلگرام  با  سما شیرازی در ارتباط باشید. 

 

پیش خرید خانه در تورنتو

اطلاعات ضروری پيش خرید خانه برای تازه واردین تورنتو -كانادا

 

هنگامی که مي خواهيد یک خانه بخريد، اکثر کانادایی ها تمام هزینه يك خانه را یک بار پرداخت نمی کنند. به طور کلی، پول برای تامین مالی خرید یک خانه جدید از دو منبع به دست می آید

 

  • وام مسکن شما

این پولی است که از قرض دهنده، مانند یک بانک قرض می گیرید. برای اطلاع بیشتر در این خصوص می توانید به مقاله خرید خانه در کانادا مراجعه نمایید.

  • پيش پرداخت شما

پیش خرید خانه در تورنتو و یا کانادا، مقداری از مبلغ پول شما است که برای خرید خانه، در نظر گرفته اید. پس به راحتی می توانید بدون گرفتن قرض و یا پرداخت هزینه اضافی، ملک و یا خانه مرود نظر خود را خریداری نمایید.

پیش خرید خانه در تورنتو با توجه به میزان زمان اقامت شما در تورنتو و کانادا متفاوت است. همچنین به تاریخچه، اشتغال و و ضعیت مهاجرت در تورنتو و کانادا بستگی دارد.

 

 

شرایط پرداخت پیش خرید خانه در تورنتو

  • پیش پرداخت با دو سال سابقه اشتغال

به طور کلی، در صورتی که دارای 2 سال سابقه کار و سابقه بانکی در تورنتو و یا کانادا داشته باشید، به راحتی می توانید، با مراجعه به مشاور املاک در تورنتو و یا مورگج، به راحتی شرایط دریافت پیش خرید خانه در تورنتو را بپرسید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت خانم سماشیرازی اطلاعات کافی را در این خصوص به دست آورید.

همانطور که گفته شد در صورتی که دارای 2 سال سابقه اعتباری در تورنتو باشید، می توانید با پرداخت حداقل 20% از قیمت خرید خانه، واجد شرایط دریافت وام مسکن باشید.

مزایای یک وام مسکن متعارف این است که شما نیازی به خرید بیمه پیش فرض ندارید. اگر شما 20٪ برای پیش خرید خانه در تورنتو ندارید، ممکن است واجد شرایط برای وام مسکن شوید، اما باید به طور پیش فرض مرکز و یا سازمانی را که از آن ها وام دریافت می کنید، را بیمه کنید.

 

  • پیش پرداخت بدون دو سال سابقه اشتغال (بیش از 35%)

اگر درآمد قابل توجهی یعنی بیشتر از 35% داشته باشید و بتوانید پیش خرید خانه در تورنتو را پرداخت نمایید، ولی نمی توانید در خصوص اشتغال و یا درآمد خود، تاییدیه برای واجد شرایط بودن دریافت وام را دریافت نمایید، ممکن است واجد شرایط دریافت وام مسکن شوید. برای دریافت اطلاع بیشتر می توانید به خانم سما شیرازی، به عنوان مشاور املاک در تورنتو ومورگج مراجعه کرده و یا به سایت سما شیرازی مراجعه نمایید.

  • پیش پرداخت بدون دو سال سابقه اشتغال(کمتر از 35%)

در صورتی که برای پیش خرید خانه در تورنتو، پیش پرداخت اولیه کمتر از 35%  باشد، ممکن است واجد شرایط دریافت وام شوید. در این صورت، باید سازمان و یا موسسه ای را که از آن پیش خرید خانه در تورنتو را دریافت می کنید، را باید بیمه نمایید.

برخی دیگر از شرایط پیش خرید خانه در تورنتو یا کانادا

  • شما باید ظرف پنج سال به کانادا مهاجرت کنید.
  • شما باید اقامت دائم داشته باشید
  • شما باید حداقل سه ماه مشغول به کار در کانادا باشید.
  • ممکن است لازم باشد که یک مرجع از بانک خود را در کشور خود دریافت کنید.

مقالات مرتبط 

خرید ملک در کانادا

خرید آپارتمان در تورنتو

خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی

اجاره مسکن در کانادا

خرید اولین خانه در کانادا

هزینه خرید خانه در کانادا

راه های ارتباطی

Phone: +1 (905) 695-7888

Fax: +1 (905) 695-0900

Email: info@samashirazi.com

پاسخ

پانزده − سه =

Call Now Button