قیمت خانه در کانادا

قیمت خانه در کانادا

افرادی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند  و در آن جا زندگی کنند باید در وهله اول حتما به این مورد توجه کنند که در آن جا باید محلی برای سکونت داشته باشند. ولی قبل از همه این موارد دو اصل مهم است. اول اینکه محل سکونت کجا باشد و دوم این که چه میزان می توانید هزینه کنید. مثلا برخی از افراد می خواهند خانه بخرند، برخی می خواهند خانه در کانادا اجاره کنند. همچنین باید این نکته را در نظر داشت که قیمت خرید خانه در کانادا و اجاره خانه در کانادا با توجه به شهر، نوع زندگی و نوع مسکن همچنین وجود قیمت مسکن از یک شهر با یک شهر و از منطقه ای به منطقه ای دیگر نیز مختلف بوده و باید در این خصوص با توجه به منبع و بودجه مالی نیز اقدام به خرید خانه در کانادا و یا اجاره خانه در کانادا مخصوصا برای افرادی که اولین خرید خانه در کانادا را دارند، نیز باید انجام شود.

 خانم سما شیرازی در خصوص قیمت خانه در کانادا توضیح می دهند این است که خانه ای در کانادا نیست که بتوان همان لحظه خریداری کرد و یا اجاره نمود. یا به طور مثال در اطراف شهر تورنتو زندگی می کنید و هیچ واحدی برای فروش نیست و مجبورید خواهید شد تا چند بلوک دورتر بروید تا خانه ای را برای خرید پیدا کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در این خصوص با خانم سماشیرازی با شماره های  Phone: +1 (905) 695-7888  و Fax: +1 (905) 695-0900 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام  و کانال تلگرام  با  سما شیرازی در ارتباط باشید. 

به طور مثال در شهر هایکوچک و یا روستاهای اطراف کانادا می توان با چیزی حدود 70000 دلار یک خانه ای حدود 150 متری خرید در صورتی که در مناطق دیگر کانادا مانند درساحل غربی ونکوور و بریتیش کلمبیا نیز نمی توان با چنین قیمتی خانه خرید. زیرا در این شهر ها هوا بسیار معتدل است و همیشه دما پایین تر از کاناداست. به همین دلیل خنک تر می باشد.

قیمت خانه در کانادا

این نکته را باید ذکر کرد که می توان با قیمت های پایین در مناطق دورافتاده، زمستانی و سرد خانه خرید. مثلا در مناطق مانیتوبا و جزیره پرنس ادوارد قیمت خانه پایین است.

 کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند و می خواهند در کانادا زندگی کنند، یکی از مهم ترین مسائل برای آن ها قیمت خانه درکانادا است. قیمت خرید خانه در کانادا و اجاره خانه در کانادا به شهر مورد نظر، محل زندگی و نوع مسکن بستگی دارد. قیمت مسکن از یک شهر با شهری دیگر و یک منطقه به منطقه ی دیگر بسیار متفاوت است.  قیمت خانه در شهر های بزرگ کانادا بیش تر از شهرهای اطراف و مناطق روستایی است.

در شهر های کوچک و روستاها با حدودا 70.000 دلار می توان یک خانه ی 140 متری خریداری کرد. بالا ترین قیمت خانه در کانادا درساحل غربی ونکوور و بریتیش کلمبیا است، که این شهرها آب و هوای معتدل تری نسبت به شهر های دیگر کانادا دارند. قیمت خانه در مناطق دور افتاده و مناطقی که زمستان های سرد و سختی دارند عمدتا پایین تر است. به عنوان مثال قیمت خانه در مانیتوبا و جزیره پرنس ادوارد کمتر است.

قیمت اجاره خانه در کانادا

اینکه افراد خانه در کانادا اجاره می کنند، برای افرادی مناسب می باشد که می خواهند در مدت بسیار کوتاهی اقامت در کانادا منزلی داشته باشند، می توانند به اجاره خانه در کانادا فکر کنند. مثلا این مدت اقامت می تواند 2 سال باشد و به مدت دو سال نیز خانه ای را را اجاره نمایند. با این که اجاره خانه در کانادا سالیانه می باشد.

بیشتر افرادی که در آژانس های املاک در کانادا هستند و حکم ایجنت را دارند، از قرار داده هایی به نام “قرار دادهای استاندارد انجمن ایالتی” استفاده می کنند.

آیا قیمت اجاره خانه در کانادا متفاوت است؟

خانم سما شیرازی در این خصوص پاسخ می دهند که بله. زیرا همانطور که قیمت خرید خانه در کانادا با توجه به منطقه متفاوت است، برای اجاره خانه در کانادا نیز همین تفاوت ها وجود دارد. مثلا قیمت اجاره خانه در تورنتو چیزی حدود 3000 دلار در ماه و یا بیشتر خواهد بود.

می خواهید بدانید که قیمت اجاره خانه در کانادا به چه صورت است؟

ادامه این مطلب می تواند به شما بسیار کمک کننده باشد. خانم سما شیرازی در این خصوص می گویند که به طور میانگین برای آن که بتوان یک آپارتمان مبله را در کانادا اجاره نمود، نیاز است تا در حدود 1200 دلار در ماه را به عنوان اجاره بها پرداخت کرد. همچنین برای یک آپارتمان دو خوابه مبله 1600 دلار  و برای 3 خوابه و مبله نیز 1800 دلار در ماه اجاره بها در نظر گرفته می شود. در صورتی که به فکر اجاره ویلا در تورنتو و یا کانادا هستید باید این مبلغ را بالغ بر 2000 دلار در نظر بگیرید.

مقالات مرتبط 

خرید ملک در کانادا

خرید آپارتمان در تورنتو

خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی

اجاره مسکن در کانادا

خرید اولین خانه در کانادا

هزینه خرید خانه در کانادا

راه های ارتباطی

+1(647)884-7262  

Phone: +1 (905) 695-7888

Fax: +1 (905) 695-0900

Email: info@samashirazi.com

پاسخ

18 + چهارده =