نکات قبل از فروش خانه در کانادا

نکات قبل از فروش خانه در کانادا

آماده کردن خانه قبل از فروش

در مقالات قبل به بررسی قسمتی از مراحل فروش خانه و لیست کردن کارهای مرتبط از دو ماه قبل از آن پرداختیم و به این نتیجه رسیدیم که برخی از موارد را باید بررسی کنید که عبارتند از:

  • قبل از تصمیم گیری برای فروش خانه توصیه می شود که وضعیت و پشتوانه مالی خودتان را برای ورود به این فرآیند در نظر بگیرید.
  • نسبت به منطقه ای که خانه تان در آن قرار دارد یک دید کلی داشته باشید و قیمت سایر خانه ها در این مناطق را نیز بررسی نمایید.
  • مدارکی که برای وام مسکن، بیمه و سایر کارها نیاز دارید جمع آوری نمایید.

اما در این مقاله قصد داریم به شما توضیح دهیم چگونه خانه تان را همانند یک خریدار نگاه کنید، سپس بدانید نکات قبل از فروش خانه در کانادا چیست و کدام مشکلات را برای جذب بیشتر مشتری حل کنید پس در ادامه با ما همراه باشید.

خرید و فورش ملک در کانادا

خرید و فورش ملک در کانادا

به خانه تان همانند یک خریدار نگاه کنید

دو ماه قبل از فهرست نویسی

هیچ کسی نمی خواهد پروژه های به تعویق افتاده شما را خریداری کند. برای به دست آوردن بهترین  و بیشتر پیشنهادات، خانه تان را با یک دید منتقدانه برانداز نمایید. همچنین می توانید از یکی از دوستانتان بخواهید تا به خانه شما بیاید و به عنوان یک غریبه درباره آن نظر دهد. در اینجا نحوه روبرو شدن با نقایص مختلفی که ممکن است هنگام ارزیابی خانه خود با آن مواجه شوید را بیان خواهیم کرد.

از ظاهر خانه تان مراقبت کنید. این ها مسائلی هستند که می توانند به سرعت و با حداقل هزینه برطرف شوند. دیوارهای کثیف باید رنگ شوند. موکت های رولی باید تعویض شوند. همچنین برخی تعمیرات کوچک، مانند تعمیر درزهای پاره شده پنجره ها یا اصلاح خرابی وسایل نورپردازی خانه می تواند موثر باشد.

خانم سما شیرازی در خصوص فروش خانه در کانادا در این مقاله توضیحات بسیار کاربردی را ارائه می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در این خصوص با خانم سما شیرازی کارشناس خرید و فروش ملک در کانادا با شماره های Phone: +1 (905) 695-7888 و Fax: +1 (905) 695-0900 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از طریق اینستاگرام با ایشان در ارتباط باشید.

وضعیت خانه تان را ارتقا دهید. مطمئنا، شما با یک یخچال طلایی رنگ  به مدت چهار دهه زندگی کرده اید و شاید تا ده سال دیگر هم برایتان کار کند. اما چرا یک خریدار باید برای یک آشپزخانه با یخچال قدیمی هزینه زیادی پرداخت کند؟  بنابراین بهتر است وضعیت لوازم خانگی، لوله کشی، برق، گرمایشی، تهویه مطبوع، سقف و سایر عناصر ساختاری خانه تان را ارزیابی نمایید.

عناصر ساختاری به طور معمول نیاز به توجه دارند. با این حال، به یاد داشته باشید که بسیاری از تعمیرات بیشتر از مبلغی که برای درست کردن آنها پرداخت می کنید، به شما برنمی گردانند. بنابراین شما باید مشخص کنید کدام مشکلات باعث می شوند شما نتوانید خانه تان را به فروش برسانید سپس آنها را برطرف کنید.

نسبت به مسائلی که نمی توانید برطرف کنید آگاهی داشته باشید. محل خانه شما چیزی است که نمی توانید تغییر دهید. سایر موارد مشابه هم مانند همسایگان شما، ناحیه مدرسه، وضعیت آنتن دهی و ترافیک، و سایر عوامل هستند. بنابراین بهتر است در مورد این ویژگی های غیر قابل تغییر صادق باشید. آیا اکثر خریداران به دلیل مشخصات خاص خانه شما منصرف خواهند شد؟ اگر چنین است، شما باید قیمت خانه درکانادا را براساس این عوامل به بازار عرضه نمایید. بعضی از مشکلات غیرقابل حل باید به خریداران توضیح داده شوند. شما می توانید به راحتی از طریق ضمانت خانه خیال خریداران را آسوده کنید که هزینه تعمیر یا تعویض بعضی از سیستم های عمده خانه را پرداخت خواهید کرد.

پاسخ

چهار + ده =

Call Now Button