فروش خانه در کانادا

فروش خانه در کانادا

مراحل فروش خانه: شروع تا پایان

اگر مانند اکثریت مردم هستید، فروش خانه تان یکی از مهمترین معاملات مالی زندگی شما خواهد بود. جای تعجب نیست که روند فروش خانه معمولا شامل بسیاری از قسمت ها و لیست طولانی از کارهای روزمره می باشد، از آماده کردن خانه برای فروش و تعیین قیمت مناسب، مذاکره با خریداران تا نهایی شدن معامله.

در این زمینه یک مشاور املاک می تواند شما را در این راه برای رسیدن به موفقیت با ارائه راهنمایی های ساده کمک کند، تمام فرم های حقوقی که شما نیاز خواهید داشت و افراد حرفه ای محلی که می توانند در طول فرآیند به شما کمک کنند را معرفی می کند. علاوه بر این، آماده کردن یک چک لیست برای فروش خانه تان باعث می شود تا به راحتی روند فروش را دسته بندی کنید و  به آن نظم ببخشید. اما قبل از اینکه شروع به کار کنید، در اینجا قصد داریم تعدادی از مراحل معمول در فروش خانه در کانادا را برای شما شرح دهیم.

 

اجاره خانه در کانادا

اجاره خانه در کانادا

شروع به انجام بعضی از کارهای مرتبط به خانه

دو ماه قبل از لیست کردن کارها

بهتر است قبل از فروش خانه به دقت حساب مالی تان را ارزیابی کنید و بررسی کنید که چه مقدار پشتوانه مالی و قدرت برای ورود به این پروسه دارید. به عنوان مثال، چگونه می توانید فورا خانه خود را به فروش برسانید؟ آیا یک شغل یا تغییر شغلی باعث جابجایی شما شده است؟ آیا جابجایی شما به خاطر تحصیل، مشکلات و نگرانی های پزشکی یا فشارهای مالی است؟ همچنین نیاز شدید مالی شما اغلب در تعیین قیمت فروش خانه تان تعیین کننده است. اما اگر فشار برای فروش خانه تان وجود نداشته باشد، می توانید برای دریافت پیشنهاد ایده آل منتظر بمانید و قیمت خانه تان را مناسب تعیین کنید.

خانم سما شیرازی در خصوص فروش خانه در کانادا در این مقاله توضیحات بسیار کاربردی را ارائه می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در این خصوص با خانم سما شیرازی کارشناس خرید و فروش ملک در کانادا با شماره های Phone: +1 (905) 695-7888 و Fax: +1 (905) 695-0900 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از طریق اینستاگرام با ایشان در ارتباط باشید.

در اینجا چند کار دیگر هم وجود دارد که باید به طور کامل انجام دهید تا برای شما موثر باشد.

یک دید کلی نسبت به بازار محلی خودتان داشته باشید. نیازی نیست خیلی درگیر اطلاعات مربوط به بازار و قیمت ها شوید. در این مرحله، فقط باید بدانید که خانه های زیادی مثل خانه شما برای فروش هستند. در این زمان شما دوست دارید به طور مرتب لیست خانه های مختلف را چک کنید و مطابق آنها ارزش خانه تان را ارزیابی کنید، در این حالت شما یک دید کلی نسبت به قیمت خانه خودتان خواهید داشت. بنابراین انجام این کارها اهمیت دارد تا بتوانید خانه تان را با قیمت مناسبی برای فروش بگذارید و پول خوبی از آن به دست آورید.

خانه در کانادا

خانه در کانادا

اضافه کردن هزینه های معامله و سهام باقیمانده. شما احتمالا نیازی به پرداخت تمام هزینه های نهایی برای فروش خانه خود نخواهید داشت زیرا خریدار باید بسیاری از این هزینه ها را در طول مذاکرات پرداخت نماید. اما در صورتی که مقدار پولتان را قبل از آغاز این فرآیند بدانید خوب است. همچنین درباره مالیات بر دارایی، مالیات انتقال، هزینه های بیمه ، هزینه های سپرده و سایر هزینه هایی که باید پرداخت شود، تحقیق کنید.

مدارک اصلی را جمع آوری کنید. حالا زمان آن رسیده است که برگه های کاری  مورد نیازتان را جمع آوری کنید. مهمترین مدارک مورد نیاز شما، عنوان، وام مسکن و بیمه شما می باشد.

سایر مقالات مرتبط:

خرید ملک در کانادا

خرید آپارتمان در تورنتو

خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی

اجاره مسکن در کانادا

خرید اولین خانه در کانادا

پیش خرید خانه در تورنتو

پاسخ

16 − هشت =

Call Now Button