خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

بیشتر افرادی که خواستار خرید ملک در کانادا هستند، نیازمند دریافت وام مسکن می باشند.
برای دریافت وام مسکن باید از سازمان هایی مانند بانک ها، اتحادیه های اعتبار و شرکت های بیمه در خواست وام نمود.
فرد می تواند از طریق پرداخت های منظم برای یک دوره ی زمانی، وام دریافتی خود را از این سازمان ها دریافت نماید. حداکثر بازه زمانی برای بازپرداخت این وام، 25 ساله بوده و می توان از این نوع بازپرداخت برای خرید ملک در کانادا استفاده نمود.

چنانچه قصد خرید ملک در کانادا را دارید لازم است به نکات زیر توجه فرمایید. همچنین می توانید برای دریافت مشاوره در این خصوص با خانم سماشیرازی با شماره های  Phone: +1 (905) 695-7888  و Fax: +1 (905) 695-0900 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام  و کانال تلگرام  با  سما شیرازی در ارتباط باشید. 

 

خرید ملک در کانادا

برای اطلاع بیشتر از شرایط خرید مسکن می توانید به سایت http://samashirazi.com مراجعه نمایید

میزان وام مسکن برای خرید ملک در کانادا به چه میزان است؟

میزان وام دریافتی برای خرید ملک درکانادا، با توجه به میزان مبلغ هزینه خرید ملک برآورد می شود. این مبلغ به طور متوسط حداقل قیمت خرید ملک مربوطه در کانادا است. اگر میزان پرداخت اولیه فرد برای خرید خانه 20 درصد کل هزینه خرید ملک باشد، نیاز است تا از بیمه وام مسکن استفاده نمود.
این بیمه از سازمان و یا موسسه مالی که شما اقدام به دریافت وام نموده اید، حمایت می کند. در صورتی که فرد قادر به پرداخت هزینه و بازپرداخت وام های با بهره زیاد نیست. می تواند با دریافت وام های پایین و با بهره کم اقدام به خرید خانه نماید.
همچنین می توانید از مشاور املاک در کانادا و یا موسسه های مالی که وام مکسن پرداخت می کنند، سوالات خود را در خصوص دریافت خرید مسکا جویا شد.

امتیاز و سابقه ی اعتباری برای خرید ملک در کانادا

داشتن سابقه مالی خوب، باعث می شود تا به راحتی بتوان وام گرفت. زمانی که تمامی شرایط مهاجرت به کانادا را داشته و به کانادا آمدید، به عنوان یک تازه وارد شناخته شده و به همین دلیل در هیچ بانک و یا موسسه مالی سابقه اعتباری نخواهید داشت.
در صورتی که خواهان خرید خانه هستید، باید در اولین زمان ممکن اقدام به دریافت یک سابقه ی اعتباری جدید نمایید. می توانید با مراجعه به موسسه مالی و یا بانک ها درخواست اعتبار نامه از بانکدار نمایید.

مشاهده خانه و تعیین قیمت خانه

اگر برای خرید ملک جای خاصی را به بانک و یا سازمانی که قصد دریافت وام را از آن دارید، پیشنهاد می دهید، آن خانه توسط بازرس های موسسه مربوطه، تحت بازرسی قرار می گیرد. سپس تایید و تا عدم تایید می گردد. پس در انتخاب خانه دقیق باشید.

یک بازرس خانگی، بازرسی های دقیق از کلیه اموال و هزینه هایی که برای خانه لازم است را انجام می دهد. سپس گزارشی در خصوص میزان هزینه مورد نیاز برای بازسازی خانه و قیمت خانه از طرف نماینده املاک در کانادا به شما داده می شود. که می توانید بر روی قیمت های آن به توافق برسید.

مقالات مرتبط 

خرید اولین خانه در کانادا

خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی

خرید آپارتمان در تورنتو

راه های ارتباطی

Phone: +1 (905) 695-7888

Fax: +1 (905) 695-0900

Email: info@samashirazi.com

پاسخ

دو + چهار =

Call Now Button