خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی

خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی

برخی از سوالاتی که از خانم سما شیرازی در خصوص  خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی پرسیده می شود، در این مقاله جمع آوری شده است تا بتوان به سوال افرادی که خواهان خرید مسکن در کانادا هستند را پاسخ دهند.

از جمله سوالاتی که از سما شیرازی به عنوان کارشناس خانه در کانادا و ایجنت خوب در این زمینه پرسیده می شود، این است که آیا برای خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی باید از ایجنت کمک گرفت؟ برای دریافت مشاوره در این خصوص با شماره های  Phone: +1 (905) 695-7888  و Fax: +1 (905) 695-0900 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام  و کانال تلگرام  با  سما شیرازی در ارتباط باشید.

اگر فرد شهروند و یا تابع کانادا نباشد، می توان به راحتی در کانادا خانه مسکونی بخرد؟

در صورتی که امکان خرید خانه باشد، می توان برای خرید خانه وام دریافت نمود؟

در صورتی که امکان خرید خانه با وام بانکی است، این کار در روند دریافت مهاجرت تاثیر گذار است؟ آیا می توان با این روش به کانادا مهاجرت کرد؟

خرید مسکن در کانادا توسط افراد خارجی

اقامت دائمی و یا تابعیت

در بخش اول به توضیح این مورد می پردازیم که در صورت داشتن اقامت دائمی و یا تابعیت به این مورد می پردازیم که در صورتی که فرد جزو اتباع خارجی در کانادا محسوب شود، مخصوصا اگر شهروند نباشد، در ادامه به توضیح مواردی در این خصوص پرداخته و نکات کافی در این خصوص توسط خانم سما شیرازی بیان می شود.

خرید خانه مسکونی برای افراد خارجی

افرادی که اتباع خارجی هستند و خواستار خرید خانه، آپارتمان مستغلاتی و یا خانه ویلایی، آپارتمان در مجتمع مسکونی در یک کشور خارجی هستند، می توانند به راحتی خرید و فروش ملک را در کانادا انجام دهند. با این حال گفتن این نکته ضروری است که نمی توان در برخی از نقاط خاص کانادا، خرید و فروش انجام داد. حتی برای افرادی که در آن خانه دارند. افراد و اتباع خارجی به راحتی می توانند در بیشتر نقاط کانادا اقدام به خرید و فروش ملک به صورت اموال غیر منقول، بپردازد.

با این توضیحات خرید اموال غیر منقول، نیزا به گذراندن روند قانونی دارد و برای انجام این کار نیاز است تا از یک مشاور و یا وکیل متخصص در این کار کمک گرفته شود.

ایا افراد و اتباع خارجی می توانند برای خرید مسکن وام خرید مسکن دریافت کنند؟

خانم سما شیرازی در پاسخ به این گروه از افراد می گویند ، بله می توان وام دریافت نمود.

افرادی که در گروه اتباع خارجی قرار می گیرند، می توانند تا چیزی حدود 65 درصد از بهای خرید مسکن را در قالب وام دریافت نمایند. از آنجا که برای دریافت این وام باید مسکن خریداری شده در رهن بانک قرار داده شود، بسیاری از بانک ها می توانند به راحتی تا چیزی حدود 65 درصد از بهای مسکن را پرداخت کرده و الباقی که حدود 35 درصد می باشد، توسط مشتری پرداخت می شود. با این حال بسیاری از افراد، که اتباع خارجی هستند، هیچ گونه سابقه مالی و اعتباری در کانادا ندارند، باید طبق قانون مراحل زیادی را انجام دهند و مدارک بسیاری را آماده کنند تا بتوانند وام دریافت نمایند. برای انجام این اقدامات به گفته خانم سما شیرازی، باید وکیل که به همه این امور آشنایی کامل دارد اقدام نماید.

آیا می توان با خرید خانه، به کانادا مهاجرت کرد؟

پاسخ خانم سما شیرازی به این سوال خیر است. زیرا در کانادا برای این امر قانونی وضع نشده است تا در برابر خرید خرید خانه در کانادا بتوان اقامت دائمی گرفت. با این حال می توان در برخی از مهاجرت های داخل کشوری از این سیستم استفاده نمود.

نتیجه گیری

برای افرادی که می خواهند در کانادا ملک مسکونی بخرند، توصیه می شود تا با یک مشاور خوب در این خصوص صحبت کنند و از تمامی مراحل و اقداماتی را که باید انجام دهند آگاه گردند. همچنین باید در خصوص هزینه های اضافی اطلاعات کافی داشته باشند.

مقالات مرتبط

اجاره مسکن در کانادا

خرید مسکن در کانادا 

پیش خرید آپارتمان در تورنتو 

راه های ارتباطی

اینستاگرام 

کانال تلگرام 

Phone: +1 (905) 695-7888

Fax: +1 (905) 695-0900

Email: info@samashirazi.com

پاسخ

ده − 9 =

Call Now Button