ترفندهای فروش خانه در کانادا

ترفندهای فروش خانه در کانادا

یک هفته قبل از فهرست بندی

فهرست بندی کرده و خانه خود را به بازار عرضه نمایید.

پس از قیمت گذاری و آماده کردن خانه خود، زمان آن رسیده است تا آن را به خریداران بالقوه نشان دهید. با جمع آوری تمام موارد مورد نیاز برای فهرست بندی و تلاش در رابطه با بازاریابی آماده شوید. این موارد می تواند شامل موارد زیر باشد: عکس (عکس های اختصاصی) ، اسناد قیمت گذاری شده، اندازه گیری کردن اتاق، مشخصات حیاط ، آگهی و برگه های تبلیغاتی برای نشان دادن به خریداران.

بعد از اینکه همه چیز مورد نیاز را جمع آوری کردید، زمان آن رسیده است بعضی از پیشنهادات خوب را ارائه کنید و کار فروش خانه خود آغاز کنید.

خرید و فروش ملک در کاناداروش های تبلیغاتی فروش خانه

فهرست خانه خود را بصورت آنلاین قرار دهید. اگر می خواهید خانه تان را به صورت شخصی بفروشید، سایت های خرید و فروش املاک در کانادا به شما کمک می کنند تا تعداد باردید کنندگان خانه فروشی شما افزایش یابند.

شما به کمک یک نماینده املاک و مستغلات نیاز دارید. با این حال شما باید تصمیم بگیرید خانه خود را بفروشید، تیم ما می تواند به شما کمک کند تا لیست خودتان را برای ایجاد حداکثر بازدید آماده کنید.

خرید و فروش ملک در کانادااز تبلیغات چاپی استفاده کنید. به طور جدی روزنامه ها را کنار نگذارید. تعداد خوانندگان ممکن است در سطح کشور پایین باشد، اما افراد زیادی که به دنبال خانه هستند، آن را در همه جا جستجو می کنند. اغلب شما می توانید با هزینه بسیار کمی تبلیغات خوبی انجام دهید ، به علاوه می توانید آن را منحصراً به خریداران منطقه خود اختصاص دهید. همچنین می توانید برای خرید یک فهرست از ایمیل ها چند کارگزار را پیدا کنید تا از طریق ایمیل مستقیم، به خریداران برسید. این کار می تواند یک روش ساده، مقرون به صرفه و موثر برای جلب توجه خریداران جدی باشد.

خانم سما شیرازی در خصوص خرید و فروش ملک در کانادا در این مقاله توضیحات بسیار کاربردی را ارائه می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در این خصوص با خانم سما شیرازی کارشناس خرید و فروش ملک در کانادا با شماره های Phone: +1 (905) 695-7888 و Fax: +1 (905) 695-0900 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از طریق اینستاگرام با ایشان در ارتباط باشید.

چند بازدید عمومی از خانه ترتیب دهید. تا زمانی که خانه شما در یک مکان در دسترس باشد، ایده خوبی است که یک بازدید عمومی ترتیب دهید تا خریداران بتوانند از نزدیک و شخصی بیایند و خانه را ببینند. برای این منظور از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ، توئیتر و گروه های اجتماعی صحبت کنید. آن را در کریگز لیست تبلیغ کنید. آگهی های کاغذی را در سوپر مارکت ها قرار دهید. با توجه به اینکه برخی افراد خانه های خود را به صورت شخصی به شما می فروشند، اشکالی ندارد که خریداران در خانه به عنوان مسافر حضور داشته باشند اما سعی کنید فاصله خود را حفظ کنید. بیشتر خریداران دوست ندارند احساس کنند که تحت نظارات یا فشار هستند. همچنین ، حتماً آگهی های مناسب در رابطه با توضیحات ملک را ایجاد کرده و آنها را در جایی بگذارید که خریداران بتوانند از این طریق آنها را مشاهده کنند.

به هر حال در صورتی که به هر یک یا همه این کارها نیاز دارید، سایت samashirazi.com می تواند آنها را به طور کامل برای شما پوشش دهد.

سایر مقالات مرتبط:

پیش خرید خانه در کانادا

اجاره مسکن در کانادا

هزینه خرید خانه در کانادا

خرید آپارتمان در تورنتو

مراحل اجاره کاندو در کانادا

پاسخ

10 + یازده =

Call Now Button