آماده کردن خانه برای فروش

آماده کردن خانه برای فروش

خانه خود را آماده فروش کنید

یک ماه تا دو هفته قبل از فهرست بندی

آماده کردن خانه تان برای خریداران یکی از مهمترین مراحل برای فروش خانه در کانادا است. هدف این است که با کمترین هزینه بتوانید خانه خود را تا حد امکان جذاب تر کنید. مگر اینکه حیاط شما یک مثل جنگل بزرگ باشد، یا اینکه از دهه 70 به بعد فضای داخلی خانه شما به روز نشده باشد، شما می توانید با انجام برخی کارها مانند تمیز کردن خانه و برجسته کردن بهترین ویژگی های خانه خود این کار را انجام دهید. در این مقاله قصد داریم برخی نکات قبل از فروش خانه در کانادا را برای شما عزیزان شرح دهیم.

پیش خرید آپارتمان در تورنتومراحل آماده کردن خانه

شستشو و تمیز کردن خانه. پاکسازی زباله های خانه به صورت روزانه به فروشندگان کمک می کند تا ظاهر واقعی خانه را ببینند. ممکن است بخواهید یک واحد برای نگهداری لباس های فصلی، دکوراسیون ها، یادگاری ها، تجهیزات ورزشی، مبلمان و کالاهایی که که در خانه دارید اجاره کنید. هنگامی که همه چیز را از خانه تان خارج کردید، زمان آن رسیده است که محیط خانه تان را به روز کنید و در نظر داشته باشید که در صورت تمیز نبودن فرش و پنجره ها، آنها را تمیز کنید و به صورت حرفه ای دیوارهای اتاق را رنگ بزنید.

خانم سما شیرازی در خصوص خرید و فروش ملک در کانادا در این مقاله توضیحات بسیار کاربردی را ارائه می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در این خصوص با خانم سما شیرازی کارشناس خرید و فروش ملک در کانادا با شماره های Phone: +1 (905) 695-7888 و Fax: +1 (905) 695-0900 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از طریق اینستاگرام با ایشان در ارتباط باشید.

از برخی تکنیک های صحنه سازی استفاده کنید. ساختن صحنه در واقع هنر ایجاد یک محیط برای استقبال است از خریداران است که به خریداران کمک می کند تا بتوانند زندگی آینده خود را در خانه شما پیش بینی کنند. شانس شما این است که بتوانید از لوازم جانبی و اثاثیه ای که قبلاً در اختیار داشتید استفاده کنید، اگرچه ممکن است بخواهید یک فرش اضافه کنید ، برخی از بالش ها یا کارهای هنری را برای روشن تر کردن یک اتاق و جلب توجه در آنجا اضافه کنید. حتماً لوازم جانبی را بر اساس رنگ، شکل یا جنس آن دسته بندی کنید تا از ایجاد ظاهری ناهماهنگ یا بی نظم جلوگیری شود. برای اینکه یک اتاق بزرگتر به نظر برسد ، ممکن است بخواهید مبل ها و صندلی ها را دور از دیوارها داخل دسته های کوچک قرار دهید و خطوطی برای رفت و آمد در هر اتاق ایجاد کنید. این کار در نگاه اول احساس جادارتر بودن اتاق و کاربر پسندی اش را به خریداران القا خواهد کرد. روشنایی منزل نیز در جذابیت هر اتاق از اهمیت بالایی برخوردار است. HGTV برای ایجاد یک محیط گرم استفاده از لامپ 100 وات را برای هر 50 فوت مربع توصیه می کند.

خرید و فروش ملک در کاناداحیاط خود را زیباتر کنید. در حالی که یک شرکت حرفه ای محوطه سازی می تواند نمای بیرونی خانه تان را واقعاً درخشش زیباتر کند، اما احتمالاً نیازی به سرمایه گذاری در این مورد نیست. شما می توانید مقداری کود گیاهی تازه در باغ حیاطتان بریزید. هرس انجام دهید و سالانه قسمتی از محوطه حیاط را برای رنگ زدن انتخاب کنید.

سایر مقالات مرتبط:

پیش خرید خانه در کانادا

اجاره مسکن در کانادا

هزینه خرید خانه در کانادا

پاسخ

پانزده + شش =

Call Now Button